Wyszukaj
ESTE Moda - Moda XXL, Plus Size

Sklep ESTE Moda powstał z myślą o modzie potocznie zwanej Plus Size. Asportyment oparty jest na naszej produkcji oraz zaprzyjaźnionych producentów. W sprzedaży posiadamy wysokiej jakości odzież w przystępnych cenach Polskiej produkcji. Wieloletnie doświadczenie w brażny krawieckiej skłoniło nas do pokazania się w formie online.

Zadawaliśmy sobie pytanie, czy kobiety pragnące wyglądać seksownie, modnie muszą ograniczać poszukiwania odzieży do wąskiego grona sklepów, w których rzadko znajdywały to czego pragnęły. Produkcja odzieży tym samym została oparta o najnowsze wzory oraz tworzenie nowych kreacji skierowanych wyłącznie modzie Plus Size

Marka ESTE Moda to również dodatki, które stopniowo wprowadzane będą do sprzedaży. Stanowią one podstawę podczas naszych sesji zdjęciowych, i coraz częściej jesteśmy pytani o możliwość ich zakupu. Taki krok podejmujemy i utworzona zakładka "dodatki" będzie zawierać artykuły użyte podczas pracy na planie zdjęciowym i nie tylko. 

Pragniemy przyczynić się do rozwoju mody Plus Size, XXL i jako producent oraz marka ESTE Moda budować trwałe relacje z naszymy klientami. Opinie i uwagi dotyczące naszych produktów oraz asortymentu sklepu są dla nas bardzo cenne. Stanowią podstawy podczas tworzenia nowch modeli, które projektowane są z myślą o zapewnieniu jak najwyższej jakości i spełnieniu oczekiwań. Dobór asortymentu bezpośrednio od producentów oparty jest również o uwagi, opinie i sugestie zrealizowanych sprzedaży.

 

Chcesz zapoznać się z pełną ofertą?

Przejdź do sklepu